Generix - rejestracja i kontrola czasu pracy

Systemy kontroli dostępu i ewidencji czasu pracy

Urządzenia i rozwiązania kd (kontroli dostępu) – CONTROL EXPERT 2.0

Prowadzenie firmy to mnóstwo obowiązków. Dobrze o tym wiemy, dlatego dostarczamy Państwu rozwiązania, które ułatwią rozwiązywanie problemów, z którymi na co dzień spotykają się przedsiębiorcy.

Zapewnienie wystarczającej ochrony najważniejszym pomieszczeniom, ewidencja czasu pracy oraz kontrola zleceń – to tylko niektóre z wyzwań, które każdego dnia stają przed osobami prowadzącymi firmę. Są one dużo łatwiejsze, jeśli w siedzibie przedsiębiorstwa wykorzystuje się urządzenia KD. Wraz z dedykowanym oprogramowaniem stanowią niezastąpioną pomoc przy rozliczaniu pracowników lub nadawaniu im uprawnień do wejścia do kluczowych pomieszczeń. Jako dostawca rozwiązań KD zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo są ważne i oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości, charakteryzujące się prostotą obsługi, funkcjonalnością i niezawodnością.

Program Control Expert 2.0 składa się z 12 działów oraz 1 modułu dodatkowego. Program jest bezpośrenio zintegrowany z Rejestracją Czasu Pracy oraz Kontrolą Zleceń. Główne możliwości programu to:
 • Prosta i intuicyjna praca w programie, Czytaj więcej arrowred
 • Definiowanie dowolnej struktury firmy, Czytaj więcej arrowred
 • Aktualny podgląd zdarzeń, Czytaj więcej arrowred
 • Prosta i przejrzysta metoda uprawniania kart, Czytaj więcej arrowred
 • Podgląd zdarzeń i logów, Czytaj więcej arrowred
 • Pobieranie zdarzeń z wykorzystaniem usługi, Czytaj więcej arrowred
 • Dowolna konfiguracja rejestracji na czytnikach, Czytaj więcej arrowred
 • Wydruk praktycznie każdej informacji w programie (podgląd zdarzeń oraz logów, itd.), Czytaj więcej arrowred
 • Eksport do formatów Excel, Pdf oraz Text (podgląd zdarzeń oraz logów, itd.), Czytaj więcej arrowred
 • Definiowanie własnych szablonów wydruku, Czytaj więcej arrowred
 • Aktualizacja do najnowszej wersji z poziomu programu, Czytaj więcej arrowred
 • Odblokowywanie dodatkowych modułów za pomocą kodów, Czytaj więcej arrowred
 • Praca na jednej z najlepszych baz danych dostępnej na rynku Microsoft SQL Server 2005 Express, Czytaj więcej arrowred
 • Przystosowanie do współpracy z najnowszą bazą danych Microsoft SQL Server 2008 Express, Czytaj więcej arrowred
 • Program pracuje pod kontrolą systemów Windows takich jak 2000, XP, Vista, 7 oraz Windows Server 2000, 2003, 2008, zarówno 32 jak 64 bitowych.
  Program składa się z następujących działów:
Kontrola Dostepu
Komunikacja
Kontrola Dostepu
Podgląd aktualnych zdarzeń
Kontrola Dostepu
Kontrolery
Kontrola Dostepu
Pracownicy
Kontrola Dostepu
Karty
Kontrola Dostepu
Kontrola dostępu
Kontrola Dostepu
Podgląd zdarzeń
Kontrola Dostepu
Podgląd logów
Kontrola Dostepu
Parametry
Kontrola Dostepu
Grupy
Kontrola Dostepu
Moduły
Kontrola Dostepu
Informacja
  Moduły dodatkowe to:

Prosta i intuicyjna praca w programie

Program został zaprojektowany tak, aby maskymalnie ułatwić w nim pracę. Wszystkie dane są prezentowane w przejrzysty sposób, a te które wymagają szczególnej uwagi są wyróżnione kolorami. Wiele funkcji w programie można wykonywać w różnych miejscach oraz na różne sposoby, dzięki temu to osoba obsługująca program decyduje gdzie i jak najprościej wykona daną operację. Program posiada także opcje ułatwiające szybką edycję danych jak kopiowanie pojedynczych komórek, kopiowanie wierszy oraz kolumn, edycję bezpośrednio w tabeli, itp.   Kontrola Dostepu Przykładowy widok działu "Komunikacja"

Definiowanie dowolnej struktury firmy

Grupy w programie wykorzystywane są do zarządzania pracownikami przez utworzonych klientów, a także do wyświetlania tylko wybranych pracowników w tabelach. Grupy mogą służyć także do zdefiniowania wielu firm w jednym systemie. Każda główna grupa może być oddzielną firma, dla której przydziela się klientów do obsługi oraz pracowników. Dla każdej z firm można utworzyć osobną strukturę wewnątrz firmy.   Kontrola Dostepu Przykładowy widok działu "Grupy"

Aktualny podgląd zdarzeń

W programie można zobaczyć aktualne zdarzenia rejestrowane przez kontrolery, jak wejścia/wyjścia pracowników, otwarcie/zamknięcie drzwi, niedomknięcie lub wyłamanie drzwie itp.

Prosta i przejrzysta metoda uprawniania kart

W dziale uprawniania kart widoczne są wszystkie karty oraz przejścia zdefiniowane w programie. Wystarczy jeden rzut oka, aby się dowiedzieć, gdzie na jakiem przejściu jest uprawniona dana karta. Uprawnianiać karty można pojedynczo, grupowo, dla pojedynczego kontrolera lub dla wszystkich kontrolerów na raz.   Kontrola Dostepu Przykładowy widok działu "Kontrola dostępu"

Podgląd zdarzeń i logów

Wszystkie zarejestrowane zdarzenia można w prosty sposób przeglądnąć w dowolnym czasie, wyświetlając w zależności od potrzeby tylko dla konkretnego pracownika, konkretnego kontrolera i w dowolnie wybranym okresie. Przeglądać można również wszystkie zdarzenia generowane przez kontroler.   Kontrola Dostepu Przykładowy widok działu "Podgląd zdarzeń"

Pobieranie zdarzeń z wykorzystaniem usługi

Komunikcja z kontrolerami może odbywać się również z wykorzystaniem usługi rejestrowanej w systemie. Taką usługę włącza się jednym klinięciem w programie. Podczas działania usługi program może zostać wyłączony a użytkownik wylogowany.

Dowolna konfiguracja rejestracji na czytnikach

Wszystkie rejestracje na czytnikach można dowolinie skonfigurować w programie. W zależności od potrzeb, można ustawić czy dane przejście ma rejestrować zdarzenia tylko dla kontroli dostępu lub dodatkowo dla rejestracji czasu pracy. Można definiować również tryby jakie będa rejestrowane przez dany czytnik jak wejście/wyjście czy wyjście służbowe.

Wydruk praktycznie każdej informacji w programie (lista pracowników, podgląd zdarzeń oraz logów, itd.)

W programie można wydrukować informacje z praktycznie każdego działu. W każdym z działów można drukować przy pomocy dowolnej ilości szablonów, dzieki temu w zależności od potrzeb, można wydrukować wszystkie informacje lub tylko te które są dla danej firmy istotne.   Kontrola Dostepu Przykładowy widok z wydruku "Podląd zdarzeń"

Eksport do formatów Excel, Pdf oraz Text (lista pracowników, podgląd zdarzeń oraz logów , itd.)

Dane w tabelach mogą zostać wyeksportowane do programu Microsoft Excel z pełnym formatowaniem, jak również pliku Pdf lub Text.

Definiowanie szablonów wydruku

Każdy wydruk oparty jest na szablonie którego można dowolnie modyfikować, zarówno jeżeli chodzi o dane które mają zostać wydrukowane ale również ich wygląd (czcionka, kolor, rozmiar, wyrównanie) jak i miejsce na wydruku. Każdy dział może posiadać dowolną liczbę utworzonych szablonów. Szablony służą także podczas generowanie plików Pdf.   Kontrola Dostepu Przykładowy widok szablonu "Podgląd zadrzeń"

Aktualizacja do najnowszej wersji z poziomu programu

Aktualizacja do najnowszej wersji programu jest zautomatyzowana i wymaga jedynie kilkukrotnego kliknięcia myszką.

Odblokowywanie dodatkowych modułów za pomocą kodów

Odblokowanie dodatkowych modułów wymaga jedynie wczytanie otrzymanego pliku z kodem. Nie ma żadnych dodatkowych instalacji, zmian bazy, itp.

Praca na jednej z najlepszych baz danych dostępnej na rynku Microsoft SQL Server 2005 Express

Baza danych Microsoft SQL Server 2005 Express jest bezpłatną bazą danych również do użytku komercyjnego. Więcej informacji znajduje się bezpośrednio na stronie producenta Microsoft SQL Server 2005 Express

Przystosowanie do współpracy z najnowszą bazą danych Microsoft SQL Server 2008 Express

Baza danych Microsoft SQL Server 2008 Express jest najnowszą bezpłatną bazą danych również do użytku komercyjnego. Więcej informacji znajduje się bezpośrednio na stronie producenta Microsoft SQL Server 2008 Express

Fotorejestracja

Moduł photo rejestracja służy do rejestrowania zdjęć podczas odbijania karty przez pracownika. W programie w prosty sposób można podlągną czy na pewno właściciel odbił kartę.